• Güzelbağ Mah. Seval Sit. - ANTALYA
  • +90 552 450 00 11

REZERVASYON, ÖDEME, İPTAL VE İADE KOŞULLARI

Villa ya da tatil evini kiralayan müşteri iptal taleplerini yazılı olarak bildirmesi zorunludur. [email protected] mail adresine yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez. Sözlü bildirilen rezervasyon iptalleri geçerli değildir. Rezervasyon iptalleri, [email protected] adresine geldiği andan itibaren geçerlidir.

İptal durumlarında, rezervasyon iptal koşulları, rezervasyonun başlayacağı güne kalan süre ve tarihe göre farklılıklar göstermektedir. Hizmet sağlayıcı ve villa-tatil evleri sahipleri rezervasyon iptal sürecine göre, seyahat anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden müşteriden belirli oranda yüzdelerini alacaktır. Bu miktar ve koşullar aşağıda belirtilmiştir.


İPTAL VE İADE KOŞULLARI

1) Müşteri rezervasyonunu konaklama gününün başlangıcına 21 gün kalaya kadar koşulsuz iptal edebilir ve %30 kaparo sunu iade alabilir.21 günden daha az süre kalmışsa %30 kaparosunu iade alamaz.

2) İade ve İptal Güvence sigortası satın alan müşterilerimiz 7 gün kalaya kadar gerçekleştirdikleri kaparo ve konaklama hizmet bedelini geri %100 ünü geri alabilirler.

3) 7 gün kalaya kadar Ölüm, hastalık, deprem, sel baskınları doğal felaketler belgelenebildiği taktirde iade ve iptal güvence bedeline bakılmaksızın kaparonun tümü müşteriye iade edilir.

4) Rezervasyon iptal iadelerinde; eft, havale, yurt dışı para gönderileri veya kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkacak olan banka masrafları ve komisyonlarının müşteriye gönderilecek iade bedeli içerisinden kesilecektir.

5) Kredi kartlarından çekimin yapıldığı aynı gün iptal talebi gelirse aynı gün müşterinin kartına geri iade edilir. Eğer iptal talebi kartın çekildiği günden sonra gelirse, kredi kartlarına iade süreci banka işleyiş prosedürlerinden dolayı 1-3 iş günü sürmektedir. Müşterinin ödeme yapmış olduğu kart debit kart yani hesap kartı ise 7-14 iş günü sürmektedir.