• Güzelbağ Mah. Seval Sit. - ANTALYA
  • +90 552 450 00 11
Kurumsal

TATİL YELKENİ

Çok çalıştınız, yoruldunuz, bunaldınız veya sıkıldınız, harekete geçtiniz ve tatilinize yelken açmak istediniz. Doğru sayfadasınız öncelikle www.tatilyelkeni.com sayfamıza göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz.


Siz değerli misafirlerimiz için turizm sektöründeki deneyimlerimizi ve profesyonel bakış açımızı bir araya getirdik. Ekip ruhumuzu ayrıca takım çalışmalarımızı kaliteli hizmet anlayışımıza yansıttık. Dinlence, eğlence, konaklama sektörlerinde deneyim sahibi olan ekibimiz sizlerin mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmesi için hizmetinizde.


Siz değerli misafirlerimiz!

Memnuniyetiniz için, en iyi villaları, tatil evlerini, dağ evlerini, bungalovları, karavanları, gezi deneyimlerini, kamp alanlarını doğa güzelliklerini sayfasından paylaşacaktır. Bu paylaşımları yaparken gecesini gündüzüne katan güler yüzlü memnuniyet odaklı takım çalışması ruhuna sahip bir ekip olacak ailece konaklayabileceğiniz karavanı, tatilinize renk katacak aktivite bilgilerini ı ve ulaşımınıza kolaylık katacak transfer ve ulaşım desteklerini sizlere sunmak için gece gündüz çalışan güler yüzlü ve memnuniyet odaklı bir ekip var.

Güzel tatil ve tatiller geçirmeniz ümidiyle “tatilinize yelken açıyoruz” sağlıklı ve mutlu kalın.